A jak že jsme se poznali?

Dalibor: Nejdříve jsme byli 4 – Patrik, Tom, Filda a já. Chodili jsme na stejnou střední. Tom, Patrik a já jsme taky zpívali v jednom sboru. Jednou jsme se rozhodli, že to zkusíme dát dohromady jako kapela a měli jsme pár zkoušek. Taky s námi byl náš původní basák – Dominik. Někteří z vás si ho určitě… nepamatujete. 🤣 Když Dominik odcházel, hledali jsme nového basáka.

Znali jsme Tomiho z doslechu, protože měl svůj youtube kanál, kde dělal spoustu videí zaměřených na a cappellu. Tak jsme ho oslovili. Řekl nám, že určitě a že zná taky jednu holku, která by se ráda přidala k a cappella skupině a tak jsme si řekli: „Proč ne?“ A Shot-C se znovuzrodili.

Simba: Přesně tak.. Já zpívám ve sboru, kde jsme se s Tomim poznali někdy na konci roku 2017, tuším. Zakecali jsme se, tak jsem zjistila, že je to velký Tomi P, který dělá videa na hlasové rozsahy a podobně. Říkala jsem si: cože! Hele a znáš Aviho Kaplana? A znáš Pentatonix?“ – skoro nikdo v mojí sociální bublině nezná Pentatonix! A přesně proto jsme se rozhodli zpívat spolu a nakonec kluci oslovili Tomiho, jestli se k nim nechce přidat, a ten vzal s sebou i mě.

📷 fotka pořízená na našem prvním společném vystoupení ve Slavičíně