CEJ – Central European Jamboree

Ahoj!
Jsme vokální skupina Shot-C a přijedeme do Prahy na STŘEDOEVROPSKÉ JAMBOREE.

Uslyšíte od nás jak předělávky ze známých písní tak originály, které vás nenechají klidně sedět (budete chtít tančit 😁).
Vezměte s sebou přítelkyni, se kterou si můžete zatancovat ploužák 💃 nebo klidně babičku, se kterou to rozjedete na nových hitech🙌! Všichni jsou vítáni! Stačí se přihlásit a užiješ si zde spoustu srandy.
A my máme připravenou novou show, která Vás nudit rozhodně nebude.
Těšíme se na Vás!

Oficiální stránky CEJ: zde

👉 Vstupné dle ceny za vstupenku. Kupujte skrze tento link. 👈


Středoevropské jamboree (neboli Central European Jamboree, CEJ) je velká mezinárodní akce, která inspiruje mladé lidi a propojuje skauty nejen z Evropy, ale z celého světa. Už od roku 1997 skauti z Česka, Slovenska, Polska a Maďarska pořádají pravidelně společné setkání v jedné z těchto zemí.

Pro další koncerty klikněte ZDE.


Kdo jsme a co Vás čeká?

Kdysi se “jako šotci” přikradli na pódium a od té doby jsou to Shot-C. Brněnskou vokální skupinu si ale nelze splést s pěveckým sborem ani kostelní scholou. Do své show i provedení písní dávají (ne)vytříbený osobitý humor a specifické kouzlo každého z nich. Svým multipotenciálem dokážou přezpívat covery známých písní od rocku po country a také si napsat své vlastní originály. Celá show má velký spád a silnou energii. To vše Vám Shot-C přinesou v hudbě, kterou dělají pouze svými ústy bez použití jakýchkoliv nástrojů. A kolik těch šotků vlastně je? Celkem 6 – beatboxer, bas, baryton, baritenor, tenor a alt. Pojďte si poslechnout, co všechno lidský hlas dokáže a načerpejte trošku a cappella atmosféry.

CEJ - Central European Jamboree

06.08.2221:00 - 22:00

mapa není k dispozici