Festival FIT

Ahoj!
Chtěli bychom Vás pozvat na Festival FIT 2022.

„Fakulta informačních technologií si letos připomíná 20. výročí svého založení a u této příležitosti organizujeme neformální setkání s doprovodným programem.

Jsme si samozřejmě vědomi vážnosti situace na Ukrajině, soucítíme se všemi lidmi, kteří musí čelit nepředstavitelným životním výzvám a nejsme k jejich osudům lhostejní. Součástí programu Festivalu FIT bude proto i finanční sbírka na pomoc ukrajinským uprchlíkům. Vážíme si toho, že se můžeme společně potkat i trochu pomoci tam, kde je potřeba.“

Od nás uslyšíte jak předělávky ze známých písní tak originály, které vás nenechají klidně sedět (budete chtít tančit 😁).
Vezměte s sebou přítelkyni, se kterou si můžete zatancovat ploužák 💃 nebo klidně babičku, se kterou to rozjedete na nových hitech🙌!
Pokud jste byli na minulém koncertě v Kuřimi – nebojte! Máme připravenou novou show, která Vás nudit nebude.
Těšíme se na Vás!

👉 Vstupné zdarma,- 👈

 

FB akce: https://bit.ly/3JJUzjq
Stránky FIT Festival: klikněte ZDE
Pro další koncerty klikněte ZDE


Kdo jsme a co Vás čeká?

Kdysi se “jako šotci” přikradli na pódium a od té doby jsou to Shot-C. Brněnskou vokální skupinu si ale nelze splést s pěveckým sborem ani kostelní scholou. Do své show i provedení písní dávají (ne)vytříbený osobitý humor a specifické kouzlo každého z nich. Svým multipotenciálem dokážou přezpívat covery známých písní od rocku po country a také si napsat své vlastní originály. Celá show má velký spád a silnou energii. To vše Vám Shot-C přinesou v hudbě, kterou dělají pouze svými ústy bez použití jakýchkoliv nástrojů. A kolik těch šotků vlastně je? Celkem 6 – beatboxer, bas, baryton, baritenor, tenor a alt. Pojďte si poslechnout, co všechno lidský hlas dokáže a načerpejte trošku a cappella atmosféry.

Festival FIT

30.04.2216:30 - 17:15

Brno – FIT nádvoří
Brno

nahrávám mapu....