KAF – Kuřimský Akapelový Festival

Ahoj!
Jsme vokální skupina Shot-C a přijedeme k vám do Kuřimi rozeznít prostory nové restaurace VIVA.
Koná se zde již tradiční Kuřimský akapelový festival.

Uslyšíte od nás jak předělávky ze známých písní tak originály, které vás nenechají klidně sedět (budete chtít tančit 😁).
Vezměte s sebou přítelkyni, se kterou si můžete zatancovat ploužák 💃 nebo klidně babičku, se kterou to rozjedete na nových hitech🙌!
Pokud jste byli na minulém koncertě v Kuřimi – nebojte! Máme připravenou novou show, která Vás nudit nebude.
Těšíme se na Vás!

Oficiální událost KAF: zde

👉 Vstupné: 150,- 👈
Kupujte ZDE!


Kuřimský akapelový festival má letos 2 koncerty! Na druhém 29.5. vystoupí skupiny Shot-C a Choirizzo!!! Těště se na skvělou musiku! Na viděnou!

Jste srdečně vítání na tento svátek zpěvu.

Pro další koncerty klikněte ZDE.


Kdo jsme a co Vás čeká?

Kdysi se “jako šotci” přikradli na pódium a od té doby jsou to Shot-C. Brněnskou vokální skupinu si ale nelze splést s pěveckým sborem ani kostelní scholou. Do své show i provedení písní dávají (ne)vytříbený osobitý humor a specifické kouzlo každého z nich. Svým multipotenciálem dokážou přezpívat covery známých písní od rocku po country a také si napsat své vlastní originály. Celá show má velký spád a silnou energii. To vše Vám Shot-C přinesou v hudbě, kterou dělají pouze svými ústy bez použití jakýchkoliv nástrojů. A kolik těch šotků vlastně je? Celkem 6 – beatboxer, bas, baryton, baritenor, tenor a alt. Pojďte si poslechnout, co všechno lidský hlas dokáže a načerpejte trošku a cappella atmosféry.

KAF - Kuřimský Akapelový Festival

29.05.2219:00 - 22:00

Kuřim – VIVA restaurace
Kuřim

nahrávám mapu....