Shot-C a Čechomor

Shot-C předskokani Čechomoru!


Ahoj!
Jsme vokální skupina Shot-C a přijedeme k vám do Litomyšle rozeznít prostory zámeckého nádvoří společně s kapelou Čechomor.

Uslyšíte od nás jak předělávky ze známých písní tak originály, které vás nenechají klidně sedět (budete chtít tančit 😁).
Vezměte s sebou přítelkyni, se kterou si můžete zatancovat ploužák nebo klidně babičku, se kterou to rozjedete na nových hitech!
Pokud jste byli na nějakém jiném koncertě – nebojte! Máme připravenou novou show, která Vás nudit nebude.
Těšíme se na Vás!

Akce Čechomoru: https://www.cechomor.cz/event/litomysl-nadvori-zamku/
FB akce: https://www.facebook.com/events/205836894508244

👉 Vstupné 590,- na osobu 👈

Vstupenky

 


Víte,že:

Čechomor minulý rok vyhlásil soutěž #zahrajsisČechomorem, ve které bylo za úkol natočit píseň Mezi Horami. Do nejlepší nahrávky se následně dva z členů donahráli a vznikla tak nová verze písničky.
A my jsme tuto soutěž vyhráli! Zde si můžete poslechnout výsledek: https://www.youtube.com/watch.

 

Pro další koncerty klikněte ZDE.


Kdo jsme a co Vás čeká?

Kdysi se “jako šotci” přikradli na pódium a od té doby jsou to Shot-C. Brněnskou vokální skupinu si ale nelze splést s pěveckým sborem ani kostelní scholou. Do své show i provedení písní dávají (ne)vytříbený osobitý humor a specifické kouzlo každého z nich. Svým multipotenciálem dokážou přezpívat covery známých písní od rocku po country a také si napsat své vlastní originály. Celá show má velký spád a silnou energii. To vše Vám Shot-C přinesou v hudbě, kterou dělají pouze svými ústy bez použití jakýchkoliv nástrojů. A kolik těch šotků vlastně je? Celkem 6 – beatboxer, bas, baryton, baritenor, tenor a alt. Pojďte si poslechnout, co všechno lidský hlas dokáže a načerpejte trošku a cappella atmosféry.

Shot-C a Čechomor

05.08.2119:00 - 19:33

Litomyšl – zámecké nábřeží
Litomyšl

nahrávám mapu....